Oferty


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

SZWAJCARIA CZESKA

I SZWAJCARIA SAKSOŃSKA

CENA: 1.190 zł/os. TERMIN: 01-03.09.2023 r.

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 2 noclegi w hotelach *** w Czechach;
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
 • wieczorek integracyjny;
 • pilot;
 • ubezpieczenie NNW i KL;
 • opłata na fundusz TFG i TFP.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd z Polski w godzinach porannych, przejazd do Parku Narodowego Czeska Szwajcaria: spływ tratwami w kanionie rzeki Kamenica, spacer jednym ze szlaków Parku Narodowego do Prawczickiej Bramy, przejazd do Decina - zwiedzanie zamku. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Miśni - kołyski Saksonii - zwiedzanie Muzeum Porcelany, które jako pierwsze w Europie rozpoczęło produkcję porcelany, następnie zamek Albrechtsburg i katedra. Przejazd kolejką wąskotorową do Moritzburga - zwiedzanie pałacu na wodzie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, wieczorek integracyjny, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Pirny - słynącej z ratusza uwiecznionego na obrazach Canaletta, zwiedzanie starówki oraz kościoła mariackiego z przepięknie zdobionym sklepieniem późnogotyckim. Przejazd do twierdzy Konigstein będącej jedną z największych atrakcji historycznych regionu, następnie wizyta w rezerwacie skalnym Bastei (monumentalne ostańce skalne, które ogląda się z góry, chodząc po przerzuconych mostkach i kładkach) - stąd rozciągają się najpiękniejsze widoki w Szwajcarii Saksońskiej. Powrót do Polski i zakończenie imprezy w późnych godzinach nocnych.

Cena nie zawiera biletów wstępu:
- Brama Prawczickiej - ok. 120 KCZ;
- Zamek Decin - ok. 160 KCZ;
- Rejs po rzece Kamenica - ok. 160 KCZ;
- Fabryka Porcelany w Miśni i zamek - ok. 28 EUR;
- Zamek Moritzburg - 12 EUR;
- Kolejka - 9 EUR;
- Twierdza Konigstein - ok. 17 EUR;
- Bastei - ok. 5 EUR;
- Przewodnicy i zestawy słuchawkowe - ok. 20 EUR;


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

PARYŻ

CENA: 1.540 zł/os. TERMIN: 08-12.11.2023 r.

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 2 noclegi w hotelu (pokoje 2,3 osobowe);
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje, 1 obiad;
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW i KL;
 • ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 14:00, przejazd przez Niemcy do Francji.

II DZIEŃ
Przyjazd do Paryża w godzinach porannych: spacer przez plac Trocadero w stronę Wieży Eiffla i wjazd na najwyższą kondygnację Żelaznej Damy (w zależności od warunków pogodowych). Następnie rejs statkiem po Sekwanie, w czasie którego zobaczymy najpiękniejsze zabytki Paryża usytuowane nad brzegami rzeki. Po rejsie przejazd do Dzielnicy Montmartre, spacer przez Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge w stronę Placu Pigalle i Bazyliki Sacre Coeur i Placu du Tertre. Obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do centrum Paryża - zwiedzanie Luwru wraz z licencjonowanym przewodnikiem. Przejście przez ogrody Tuileries w kierunku Place de la Concorde, przejazd do Pałacu Inwalidów - miejsca pochówku Napoleona a następnie wizyta w Muzeum d'Orsey, które mieści się w budynkach należących do dawnego paryskiego dworca kolejowego. Przejazd do dzielnicy Łacińskiej, spacer od Pantheonu - miejsca pochówku najsłynniejszych Francuzów w tym Marii Curie - Skłodowskiej, Sorbona będąca najstarszym uniwersytetem Europy, obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, czas Śniadanie, przejazd do centrum - spacer w okolice Opery Garnier, wizyta w muzeum Perfum, czas wolny na drobne zakupy, następnie przejazd na wyspę La Cite ze słynną katedrą Notre Dame, Sainte Chapelle i Concergierie, obiad. Wyjazd z Paryża w godzinach popołudniowych. Wolny czas, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Powrót do kraju i zakończenie imprezy w godzinach popołudniowych.

Cena nie zawiera: wstępów do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przewodnika lokalnego i biletów komunikacji miejskiej, zestawów słuchawkowych - ok. 125 EUR.

Kalkulacja obowiązuje przy min. 46 osobach.

Możliwość zorganizowania kolacji francuskiej - dopłata 20 EUR.