O nas

„Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej“
przysłowie arabskie

Podróże te małe i te duże to nasza pasja. Chcemy pomagać naszym Klientom poznawać Polskę i świat. Taka praca to spełnienie naszych marzeń. To połączenie pasji i aktywności zawodowej sprawia, że angażujemy się całkowicie w to, co robimy, a to przekłada się na zadowolenie naszych Klientów.


Od kilku już lat z powodzeniem organizujemy półkolonie, kolonie, a także wyjazdy dzieci na “Zielone Szkoły”. W nasze ofercie są także wyjazdy integracyjne dla pracowników placówek oświatowych, połączone ze szkoleniami.
Stawiamy na wysoką jakość oferowanej przez nas usługi, dbamy o to, żeby każdy nasz Klient wrócił z organizowanego przez nas wyjazdu zadowolony.


Sprzedajemy także wyjazdy rzetelnych i sprawdzonych polskich touroperatorów. Selekcja partnerów, jaką dokonujemy umożliwia zagwarantowanie wysokiej jakości usługi, bezstresowy wypoczynek i bezpieczeństwo wypoczywających podczas całego wyjazdu. Wszystkie oferty na naszej stronie aktualizowane są na bieżąco.
Gwarantujemy Państwu najniższą cenę, co oznacza, że ceny imprez są dokładnie takie same jak u organizatorów tych podróży.


- Prowadząca ZYSK Biuro Podróży firma ZYSK Niezależne Doradztwo Finansowe jest wpisana do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców Ułatwiających Nabywanie Powiązanych Usług Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego pod nr. 220 (nr ewidencyjny 33008);


- Posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Signal Iduna Polska TU S.A.;


- Odprowadzamy składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, dzięki któremu nasze imprezy są objęte 100% gwarancją zwrotu wpłaconych kwot za imprezę turystyczną w przypadku niewypłacalności;


- Stosujemy indywidualne podejście do każdego Klienta i profesjonalna obsługę; przygotowujemy każdorazowo program imprezy dostosowany do potrzeb i oczekiwań.


Zapraszamy do współpracy!