Oferty:

POLSKIE MORZE - WŁADYSŁAWOWO
Hotel "Grandial"

CENA: 2.390 zł/os. TERMIN: 27.05 - 07.06.2025 r.

POLSKIE MORZE - DARŁÓWKO
PENSJONAT “FARO”

CENA: 1.990 zł/os. TERMIN:11 - 20.05.2025 r.

POLSKIE MORZE - WŁADYSŁAWOWO
HOTEL "GRANDAL"

CENA: 1.990 zł/os. TERMIN:17-26.09.2024 r.

POLSKIE MORZE - POBIEROWO

"VILLA REZA"

CENA: 1.970 zł/os. TERMIN: 03-12.06.2024 r.

POLSKIE MORZE - POBIEROWO

"VILLA REZA"

CENA: 1.790 zł/os. TERMIN: 10-19.05.2024 r.

POLSKIE MORZE
HOTEL "GRANDAL"

CENA: _________ TERMIN:_______

Macedonia

ze zwiedzaniem Belgradu

CENA: _______ TERMIN: _________


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

HISZPANIA - PAMIĘTNIK Z WAKACJI

COSTA BRAVA

ze zwiedzaniem Paryża, Girony, Tossy de Mar, Barcelony i Monako

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 7 noclegów w hotelach, z czego 5 w "Don Juan Resort" ****, 1 w okolicach Paryża i 1 w Nicei;
 • 7 śniadań, 3 obiady, 8 obiadokolacji;
 • baseny w hotelu w Lloret de Mar;
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW i KL;
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 14.00, przejazd przez Niemcy do Francji.

II DZIEŃ
Przyjazd do Reims - zwiedzanie Katedry Notre-Dame - wpisanej na światową listę UNESCO - najbardziej harmonijnej i klasycznej w proporcjach katedry we Francji, często nazywanej „Katedrą Aniołów”. To miejsce koronacji wielu królów Francji. Przejazd w okolice Paryża - zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, spacer przez plac Trocadero w stronę wieży Eiffla . Następnie rejs statkiem po Sekwanie, w czasie którego zobaczymy najpiękniejsze zabytki Paryża usytuowane nad brzegami rzeki. Po rejsie wyspa La Cite ze słynna katedrą Notre Dame (tymczasowo zamkniętą po pożarze) , Saint Chapelle i Concergierie, obiadokolacja, spacer przez Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge w stronę Placu Pigalle i Bazyliki Sacre Coeur i Placu du Tertre. Wyjazd do Hiszpanii w godzinach wieczornych.

IV DZIEŃ
Przyjazd w godzinach porannych do Girony zwanej Florencją Katalonii (znanej m.in. z filmu „Gra o tron”). Zwiedzanie miasta 3 kultur – żydowskiej, arabskiej i chrześcijańskiej. Dzielnica Ell Mall – najlepiej zachowana dzielnica żydowska w Europie zachodniej, mury obronne, Starówka z malowniczymi domkami, katedra Santa Maria – największa jednonawowa katedra w Europie, domy nad rzeką Onyar. Przyjazd do hotelu w Lloret de Mar w godzinach południowych, zakwaterowanie, obiad, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, plażowanie, obiad, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, przejazd na „postrzępioną górę” - wzgórze Montserrat - zwiedzanie Sanktuarium Czarnej Madonny, dla chętnych zwiedzanie muzeum w klasztorze z dziełami El Greco, Carravagia, Moneta i Picassa. Powrót do hotelu, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiad, po południu rejs statkiem do Tossa de Mar - jednego z najpiękniejszych miasteczek na Costa Brava. Zwiedzanie pozostałości twierdzy średniowiecznej, pamiętającej pobyt Saracenów w tej części Hiszpanii. Spacer urokliwymi uliczkami miasteczka, czas wolny. Następnie przejazd do Lloret de Mar na degustację win w hiszpańskiej bodedze, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Barcelony , spacer śladami Gaudiego – bazylika Sagrada Familia – najsłynniejsza budowla Antoniego Gaudiego, Barri Gotic – najstarsza dzielnica miasta, Katedra, domy Gaudiego Casa Mila, następnie stadion olimpijski, wzgórze Montjuic, czas wolny na reprezentacyjnej alei La Rambla. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IX DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Francji. Przyjazd do Nicei, obiadokolacja, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, wieczorny spacer po Alei Anglików – najbardziej znanej promenadzie na Lazurowym Wybrzeżu, powrót do hotelu, nocleg.

X DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Monako – zwiedzanie: Ogrody Królewskie, Pałac Królewski (z zewnątrz), spacer po centrum, przejście do dzielnicy Monte Carlo - kasyno, Ogród Japoński, stare miasto, Port Herkulesa, dzielnica na wodzie - Fontvieille, czas wolny, posiłek we własnym zakresie. W godzinach wieczornych wyjazd do kraju.

XI DZIEŃ
Przyjazd do kraju w godzinach południowych.

Cena nie zawiera taksy klimatycznej w hotelach, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, zestawów słuchawkowych, przewodników lokalnych - ok. 75 EUR.

Cena skalkulowana przy min. 48 osobach.


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

WŁOCHY

WERONA, MODENA, PIZA, LUKKA, SAN GIMIGNANO, GROSSETO, SIENA

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video, barek);
 • 6 noclegów, 6 śniadań, 6 obiadokolacji w hotelach***;
 • opieka pilota;
 • opłata na fundusz gwarancyjny;
 • ubezpieczenie NNW i KL.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz.18.00, przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

II DZIEŃ
Przyjazd do Werony, zwiedzanie: Piazza Bra z rzymskim amfiteatrem, zamek Castelvecchio, piazza dei Signori, piazza delle Erbe, dom Julii z najsłynniejszym balkonem świata, czas wolny, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

III DZIEŃ
Śniadanie, przyjazd nad jezioro Garda, zwiedzanie miasteczka Sirmione , jednego z największych kurortów, położonego na wystającym cyplu jeziora, spacer po zabytkowym, centrum nad którym góruje zamek Scaligerich. Przejazd do Malcesine – średniowiecznego miasteczka we wschodniej części jeziora, rejs statkiem do miejscowości Limone sul Garda, zwiedzanie miasteczka, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Modeny słynącej m.in. z produkcji luksusowych samochodów sportowych: Maserati i Ferrari. Spacer po centrum miasta: romańska katedra z XI w., Accademia Militare – akademia wojskowa mieszcząca się w pałacu z XVII w. W trakcie zwiedzania możliwość degustacji regionalnego produktu, z którego również słynie miasto - czyli octu balsamicznego. Następnie przejazd do muzeum Ferrari – zwiedzanie . Przejazd do hotelu w Montecatini Terme , zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Pizy – zwiedzanie: Campo dei Miracoli (czyli Pola Cudów) z katedrą o przepięknej wielopoziomowej fasadzie, koliste Baptysterium oraz słynna Krzywa Wieża (z zewnątrz), przejazd do Lukki - miasta Pucciniego, pełnego murów obronnych, kościołów i wież, zwiedzanie: katedra, kościół San Michele in Foro, dom Pucciniego, kościół San Martino, mury obronne, piazza dell'Amfiteatro, kościół San Frediano, obiadokolacja i nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do serca Toskanii - rejonu Chianti . Region ten słynie z typowo toskańskich pejzaży, winnic, alejek cyprysowych i maleńkich malowniczych miasteczek: Castellina in Chianti, Radda in Chianti (możliwość degustacji lokalnych win i zakąsek w jednej z winnic ok. 25 eur), przejazd do San Gimignano - miasta, zwanego "Manhattanem średniowiecza", m.in. słynne kamienne wieże San Gimignano, po drodze krótki postój w Monteriggioni - spacer po średniowiecznym miasteczku otoczonym murem, podziwianie toskańskiego krajobrazu oraz wyjątkowej architektury, którą opisywał Dante Alighieri w Boskiej Komedii, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Przejazd do miejscowości Grosseto – krótki spacer po Starym Mieście założonym przez Etrusków, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Sieny - zwiedzanie miasta: piazza il Campo (plac w kształcie muszli), na którym rozgrywany jest słynny wyścig Palio, pałac miejski (palazzo del Comune) z wieżą torre del Mangia, piazza Duomo z katedrą w stylu romańsko-gotyckim. Wyjazd do kraju w godzinach wieczornych.

IX DZIEŃ
Przyjazd do Polski w godzinach porannych.

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, biletów za komunikację miejską, opłat za lokalnych przewodników i wjazdów do miast, zestawów słuchawkowych, opłat klimatycznych w hotelach - ok. 95 euro.

Kalkulacja obowiązuje przy min. 45 osobach płatnych.


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

POLSKIE MORZE - POBIEROWO

ZE ZWIEDZANIEM SZCZECINA

“VILLA REZA”

OKTOBERFEST W POBIEROWSKIM STYLU

CENA: 890 zł TERMIN:
od niedzieli do czwartku w kwietniu i maju 2024 r.
(termin do wyboru)
Świadczenia:
 • przejazd autokarem;
 • 4 noclegi w “Villi Reza” w Pobierowie;
 • 4 śniadania, 3 obiadokolacje z napojami;
 • kolacja połączona z imprezą muzyczno-taneczną w formie Oktoberfestu (m.in.: golonka, pieczone żeberka, zasmażana kapusta, swojskie wyroby, zimne płyty, 1 piwo, napoje);
 • bufet z przekąskami wg programu;
 • wycieczki;
 • przewodnik po Kamieniu Pomorskim;
 • bilet na koncert organowy w katedrze;
 • bufet kawowy w hotelu;
 • taksa klimatyczna.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 7.00, przejazd do Szczecina , spacer po mieście z przewodnikiem: Wały Chrobrego, następnie Akademia Morska, Gmach Muzeum i Urząd Wojewódzki, następnie wzdłuż Odry - Baszta Siedmiu Płaszczy - pozostałość dawnych murów obronnych i perełka Szczecina - odnowiony Zamek Książąt Pomorskich. Z zamku spacer na Rynek Sienny z zrekonstruowanymi kamienicami, gotyckim Ratuszem Staromiejskim i kościołem pofranciszkańskim św. Jana Ewangelisty zbudowanym w XIV w., w którym znajdują się cenne polichromie z XV i XVI wieku. Następnie katedra św. Jakuba i najstarsza świątynia Szczecina, kościół św. Piotra i Pawła. Ostatni punkt programu – kontrowersyjny gmach Filharmonii Szczecińskiej, przejazd do Pobierowa, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.30, ok. godz. 10.30 przejazd do Międzyzdrojów , spacer po miejscowości - park zdrojowy, Aleja Gwiazd, molo, czas wolny, powrót do hotelu. Bufet z przekąskami w godzinach 14.00-15.00. O 19.00, obiadokolacja ze słodkim stołem, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.30, ok. godz. 10.00 przejazd do Kamienia Pomorskiego zwiedzanie z przewodnikiem (romańsko-gotycka konkatedra św. Jana Chrzciciela z koncertem organowym , następnie zobaczymy XIV- wieczny gotycki ratusz i basztę Wolińską, przejdziemy wzdłuż zabytkowych murów obronnych), czas wolny w marinie kamieńskiej, powrót do hotelu ok. godz. 14.30, bufet z przekąskami i napojami, czas wolny, obiadokolacja w formie Oktoberfestu w pobierowskim stylu, połączona z imprezą muzyczno-taneczną (m.in. golonka, pieczone żeberka, zasmażana kapusta, napoje; alkohol we własnym zakresie), nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.30, czas wolny, bufet, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.30, wykwaterowanie z hotelu, przejazd w drogę powrotną. Przyjazd na miejsce w godzinach wieczornych.

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa w województwie zachodniopomorskim, leżąca w połowie odległości pomiędzy Międzyzdrojami i Kołobrzegiem , wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Na plaży w Pobierowie nie ma molo, co ma wpływ na to, że woda jest spokojniejsza, a fale słabsze. Dlatego to świetne kąpielisko morskie. Niewątpliwym atutem miejscowości jest jej doskonałe położenie tuż nad morzem. Przez całą długość miejscowości mamy 5 wygodnych zejść na plażę. Z tarasu widokowego umiejscowionego na nadmorskiej wydmie, możemy cały dzień podziwiać z ławeczek widok zmieniającego kolor morza. To idealne miejsce dla osób pragnących spędzić czas nad morzem, ale stroniących od zgiełku największych nadmorskich kurortów jak Sopot , Gdynia i Gdańsk . Tu jest po prostu spokojniej . Większość atrakcji Pobierowa skupia się przy ulicy Grunwaldzkiej, gdzie zjemy obiad, kupimy pamiątki, a także obejrzymy słynny Magiczny Domek, gdzie nie istnieje grawitacja - stoi na dachu, a wszystkie jego sprzęty stoją na suficie Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów.

Obiekt “Villa Reza” usytuowany jest w zacisznej okolicy w Pobierowie, 500 metrów od morza. Z hotelu można spokojnie w 9 minut dojść do najbliższej plaży. Wszystkie pokoje odznaczają się klasycznym wystrojem utrzymanym w ciepłej kolorystyce. Każdy z nich dysponuje balkonem, łazienką z prysznicem, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówką oraz czajnikiem elektrycznym. W hotelu jest taras na dachu, spokojna wspólna strefa wypoczynkowa. W wolnej chwili można odprężyć się na tarasie słonecznym na dachu, bądź w ogrodzie. Zaplecze obiektu obejmuje ponadto plac zabaw, pokój zabaw oraz czynny w sezonie basen z podgrzewaną wodą. Na miejscu działa restauracja, w której serwowane są śniadania w formie bufetu oraz inne posiłki. Lokal ten specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

P A R Y Ż

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 3 noclegi w hotelu (pokoje 2,3 osobowe);
 • 3 śniadania, 3 obiadokolacje, 1 obiad;
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW i KL;
 • ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 14.00, przejazd przez Niemcy do Francji.

II DZIEŃ
Przyjazd do Reims - zwiedzanie Katedry Notre-Dame – wpisanej na światową listę UNESCO - najbardziej harmonijnej i klasycznej w proporcjach katedry we Francji, często nazywanej „Katedrą Aniołów”. To miejsce koronacji wielu królów Francji. Przejazd w okolice Paryża - zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, spacer przez plac Trocadero w stronę Wieży Eiffla i wjazd na najwyższą kondygnację Żelaznej Damy (w zależności od warunków pogodowych). Następnie rejs statkiem po Sekwanie, w czasie którego zobaczymy najpiękniejsze zabytki Paryża usytuowane nad brzegami rzeki. Po rejsie przejazd do Dzielnicy Montmartre, spacer przez Plac Blanche ze słynnym kabaretem Moulin Rouge w stronę Placu Pigalle i Bazyliki Sacre Coeur i Placu du Tertre. obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do centrum Paryża - zwiedzanie Luwru wraz z licencjonowanym przewodnikiem. Przejście przez ogrody Tuileries w kierunku Place de la Concorde, przejazd do Pałacu Inwalidów - miejsca pochówku Napoleona a następnie wizyta w Muzeum d'Orsey, które mieści się w budynkach należących do dawnego paryskiego dworca kolejowego. Przejazd do dzielnicy Łacińskiej, spacer od Pantheonu - miejsca pochówku najsłynniejszych Francuzów w tym Marii Curie - Skłodowskiej, Sorbona będąca najstarszym uniwersytetem Europy, obiadokolacja, przejazd do hotelu, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do centrum - spacer w okolice Opery Garnier, wizyta w muzeum Perfum, czas wolny na drobne zakupy, następnie przejazd na wyspa La Cite ze słynna katedrą Notre Dame, Sainte Chapelle i Concergierie, obiad. Wyjazd z Paryża w godzinach popołudniowych.

VI DZIEŃ
Powrót do kraju i zakończenie imprezy w godzinach popołudniowych.

Cena nie zawierawstępów do zwiedzanych obiektów, rejsu statkiem, przewodnika lokalnego i biletów komunikacji miejskiej, zestawów słuchawkowych - ok. 125 EUR

Kalkulacja obowiązuje przy min. 46 osobach.

Możliwość zorganizowania kolacji francuskiej - dopłata 20 EUR


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

CZARNOGÓRA

Z SERBIĄ ORAZ BOŚNIĄ I HERCEGOWINĄ

(Belgrad, Stary Bar, Kotor, Perast, Sarajewo)

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 9 noclegów w tym 7 noclegów w hotelu “Adriana” w Barze, 1 w Belgradzie, 1 w Sarajewie;
 • 9 śniadań, 9 obiadokolacji, woda do posiłków;
 • basen z jacuzzi w hotelu “Adriana” w Barze;
 • klimatyzacja oraz wi-fi w hotelu ”Adriana”;
 • opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW;
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd w godzinach wieczornych. Przejazd do serbskiej stolicy, Belgradu.

II DZIEŃ
Przyjazd do Belgradu , przejazd do jednej z największych cerkwi prawosławnych na świecie, cerkwi Św. Sawy, która może pomieścić nawet do 10.000 wiernych . Zbudowana w miejscu gdzie w XVI wieku Sinan Pasza spalił relikwie św. Sawy, który był i ciągle jest najbardziej szanowanym serbskim świętym, następnie Kalemegdan czyli twierdza, która położona jest przy ujściu Sawy do Dunaju. Przy Pomniku Zwycięstwa (nagi mężczyzna z mieczem i orłem) rozpościera się przepiękny widok na obie rzeki. Znajduje się tam również rozległy park będący idealnym miejscem na odpoczynek. Najważniejsze zabytki tego miasta, skupione są wokół głównego deptaku przy ulicy Kneza Mihaila, gdzie w czasie wolnym warto napić się dobrej kawy lub skosztować serbskich przysmaków, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Czarnogóry. Przyjazd do Baru w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, po obiadokolacji wycieczka do Starego Baru. Stara część miasta to starożytne ruiny, w przeszłości centrum handlu, będące główną konkurencją dla Dubrovnika. Podobnie jak Dubrovnik, od XV wieku znajdowało się pod okupacją wenecką, nie tracąc jednak swej autonomii, a zyskując własną flagę, pieniądze i wojsko. Po panowaniu weneckim Stary Bar przeszedł w ręce Imperium Osmańskiego. Odzyskano go dopiero w XIX wieku, gdy w 1848 roku na Kongresie Berlińskim została ogłoszona niepodległość Czarnogóry. Ze względu na trzęsienie ziemi w 1979 i na wcześniejszą próbę wypędzenia Turków z miasta, poprzez bombardowanie, Stary Bar został zniszczony. Do dnia dzisiejszego jednak, zauważalne są wpływy kultur wielu państw, które to rządziły nim przez wieki. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, przejazd nad malownicze jezioro Szkoderskie - największe jezioro na Bałkanach, rejs statkiem po jeziorze (2 godz.), w trakcie rejsu możliwość kąpieli, krótkiego spaceru do jednego z monastyrów. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do miasta Kotor - wejście na statek i rozpoczęcie malowniczego rejsu po Boce Kotorskiej, gdzie będziemy mieli możliwość podziwiać bajkowy krajobraz czarnogórskiego wybrzeża. Zatoka składa się z czterech mniejszych zalewów: Tivatskiego, Risańskiego, Kotorskiego i Hercegnovskiego. Sama nazwa Boka pochodzi z włoskiego słowa bocca i oznacza usta. Przypłynięcie do Perastu . Jest to małe miasteczko portowe położone w gminie Kotor. Niegdyś znajdowała się tu znana Szkoła Morska. Wychowała wielu słynnych kapitanów i ceniona była w całej Europie. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej magicznych miejsc Boki Kotorskiej. Podpłynięcie do jedynej sztucznej wyspy na Adriatyku czyli Matki Boskiej Skalnej (Gospa od Škrpjela). Tu zwiedzimy malutki kościółek katolicki i muzeum. Wyspa i jej położenie są na tyle piękne, że wiele par decyduje się na ślub właśnie w tym romantycznym, magicznym miejscu. Krótki czas wolny, następnie Niebieska Jaskinia (Plava Špilja), która swoją nazwę, jak i sławę zawdzięcza przepięknej grze światła i koloru, które tworzą niewiarygodny lazurowy błękit i głębię niebieskiego koloru wody. Dla chętnych istnieje możliwość wpłynięcia do jaskini na pontonach i kąpieli w jej wnętrzu (dodatkowo 5 euro). Na zakończenie rejsu przepływamy obok miasta Herceg Novi - miasta kwiatów, miasta serbskiego pisarza Ivo Andrića, które zdecydowanie wyróżnia się swoją architekturą i roślinnością gdyż wpływa ona na jego typowy śródziemnomorski charakter. Zakończenie wycieczki w mieście Tivat , powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IX DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

X DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Sarajewa. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

XI DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Sarajewa : Bascarsija – główny plac Starówki z licznymi straganami, kawiarenkami i restauracjami, studnia miejska, Bezistan – kryty bazar, ratusz, Inat Kuća - „Przekorny Domek”, meczet Gazi Husrev-Bega, Latinski Most, czas wolny. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

XII DZIEŃ
Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów, taksy klimatycznej, oraz lokalnego przewodnika - ok. 70 EUR

Cena kalkulowana jest na min. 45 uczestników.

Zniżki dla dzieci:

- 0-3 lat - 690 zł
- 4-12 lat - 1.740 zł
- 3 osoba powyżej 12 lat w pokoju z rodzicami - 2.240 zł


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

WŁOCHY - JEZIORO GARDA

Mediolan, Sirmione, Malcesine, Limone sul Garda, Riva del Garda, Bergamo,
Werona

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video);
 • 4 noclegi we Włoszech nad jeziorem Garda;
 • 4 śniadania, 4 obiadokolacje, woda do posiłków;
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW i KL;
 • opłata na fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 18.00. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch.

II DZIEŃ
Przyjazd do Mediolanu, stolicy Lombardii - zwiedzanie: Plac Katedralny ze wspaniałą gotycką Katedrą, Galeria Vitorrio Emanuele II - elegancki wielopiętrowy pasaż handlowy, najsłynniejsza opera świata - La Scala, Castello Sforzesco - imponujący zamek władcy Mediolanu Ludovica Sforzy, czas wolny , przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przyjazd nad jezioro Garda, zwiedzanie miasteczka Sirmione , jednego z największych kurortów, położonego na wystającym cyplu jeziora, spacer po zabytkowym, centrum nad którym góruje zamek Scaligerich. Przejazd do miejscowości Paschiera del Garda , skąd wypływa rzeka Mincio, spacer po mieście, czas wolny, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Malcesine - średniowiecznego miasteczka we wschodniej części jeziora, następnie rejs statkiem do miejscowości Limone sul Garda, zwiedzanie miasteczka, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Bergamo - przejazd kolejką do Bergamo Alta - przepięknego starego miasta. Spacer od Piazza Vecchia ze średniowiecznym Palazzo della Ragione do Piazza del Duomo z katedrą, romańskim kościołem Santa Maria Maggiore i renesansową Capella Colleoni, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Werony , zwiedzanie: Piazza Bra z rzymskim amfiteatrem, zamek Castelvecchio, piazza dei Signori, piazza delle Erbe, dom Julii z najsłynniejszym balkonem świata, . Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

VII DZIEŃ
Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Cena zawiera:wstępów do zwiedzanych obiektów, wjazdów do miast, przewodników lokalnych oraz taksy klimatycznej we Włoszech - ok. 75 EUR.

Cena skalkulowana jest przy min. 40 osobach


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

WYCIECZKA DO SANDOMIERZA

Kazimierz Dolny, Sandomierz, Opatów, Baranów Sandomierski

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 2 noclegi
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
 • opieka pilota, NNW.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. 6.00, przejazd do Kazimierza Dolnego - zwiedzanie: zabytkowe kamienice braci Przybyłów z wizerunkami ich patronów, kościół św. Bartłomieja i Jana Chrzciciela, góra Trzech Krzyży (wspaniała panorama), ruiny zamku z XIV w. i fara i kościół Reformatorów, do którego prowadzą ukryte schody liczące kilkaset lat, Mały Rynek. Przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.00, zwiedzanie Sandomierza - obejrzenie wystawy "Świat Ojca Mateusza", następnie Brama Opatowska, Ratusz, Collegium Gostomianum (jedna z najstarszych szkół średnich w Polsce), Dom Długosza, Bazylika Katedralna, Zamek, Furta Dominikańska zwana również „Uchem Igielnym”. Następnie przejazd do Opatowa, spacer po miasteczku, m.in. Kolegiata św. Marcina z XII, Brama Warszawska, powrót do hotelu, czas wolny (korzystanie z infrastruktury hotelu, obiadokolacja). Po obiadokolacji przejazd do zamku Krzyżtopór na nocne zwiedzanie zamku z pochodniami, pokazami pojedynków rycerskich, nauką tańca dworskiego i spotkaniem Białej Damy. Powrót do hotelu, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.00, przejazd do Baranowa Sandomierskiego - zwiedzanie parku i zamku. Powrót i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena zawiera bilety wstępu do obiektów:
- Zamek Kazimierz – ok. 5 zł
- Muzeum Ojca Mateusza – ok. 14 zł
- Brama Opatowska – ok. 6 zł
- Dom Długosza – ok. 4 zł
- Zamek Krzyżtopór – 45 zł
- Baranów Sandomierski – 20 zł
- Przewodnik lokalny – ok. 10 zł


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

ZACHEŁMIE

HOTEL “CHOJNIK” ***

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem;
 • 2 noclegi w hotelu Chojnik w Zachełmiu;
 • 2 śniadania;
 • 2 obiadokolacje, w tym 1 w formie bankietu z dj-em;
 • bilety wstępu do zwiedzanych obiektów;
 • opieka pilota;
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. 7.00, przejazd do ZOO i Oceanarium we Wrocławiu – zwiedzanie. Ok. godz. 16.00 przejazd do hotelu "Chojnik”, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie ok. godz. 10.00 przejazd do Lubomierza - jednego z najmniejszych i najstarszych miast woj. dolnośląskiego, krótki spacer do Rynku - zwiedzanie Muzeum Kargula i Pawlaka. Przejazd do Jeleniej Góry – zwiedzanie miasta: m.in. Wzgórze Krzywoustego z 22-metrową wieżą ”Grzybek”, następnie średniowieczna Baszta Grodzka, Baszta Zamkowa, gotycka bazylika św. Erazma i św. Pankracego, czas wolny na jeleniogórskim Rynku, przejazd na termy cieplickie – 2 godzinny pobyt, powrót do hotelu, ok. 18.00 kolacja bankietowa z dj-em, nocleg obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Karpacza – zwiedzanie drewnianego kościółka Wang z przełomu XII-XIII w., zapora na rzece Łomnicy, przejście na ulicę Strażacką, gdzie znajduje się punkt anomalii grawitacyjnej (np. butelki toczą się w górę). Powrót i zakończenie imprezy w godzinach popołudniowych.

Cena zawiera bilety wstępu do obiektów:
- ZOO i Oceanarium we Wrocławiu,
- Muzeum Kargula i Pawlaka,
- Termy Cieplickie,
- Kościół Wang.


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

LITWA, ŁOTWA, ESTONIA, FINLANDIA

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video);
 • 5 noclegów, 5 śniadań 5 obiadokolacji;
 • prom do Helsinek;
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW i KL;
 • ubezpieczenie TFG i TFP
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd godz. 19.00, przejazd na Litwę. w kierunku Wilna.

II DZIEŃ
Przyjazd do Trok, przejście na wyspę, gdzie znajduje się zamek Wielkiego Księcia Witolda, zwiedzanie wioski karaimskiej. Przejazd do Wilna - zwiedzanie: Archikatedra św. Stanisława i Plac Katedralny, Pałac Prezydencki, Uniwersytet i Kościół św. Jana, Dom Mickiewicza, Zaułek Bernardyński, Cerkiew św. Ducha, Ostra Brama, cmentarz na Rossie, ruiny zamku, Zarzecze, kościół św. Piotra i Pawła na Antokolu, przejazd na Górę Trzech Krzyży - panorama miasta, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Rygi, zwiedzanie: Starówka (wpisana na listę UNESCO), Katedra NMP, kościół św. Piotra, kościół św. Jakuba, Zamek Kawalerów Mieczowych, kamienice mieszczańskie, Cechy i Gildie, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Parnu, miejscowości uznanej za letnią stolicę Estonii, zwiedzanie: ratusz, cerkiew św. Katarzyny, ewangelicki kościół św. Elżbiety, czas wolny przy ul. Ruutli (zamknięta dla ruchu kołowego) – najważniejszy trakt Starego Miasta, a zarazem pasaż handlowy, przejazd do Tallina, obiadokolacja, zwiedzanie Tallina - Górne Miasto: średniowieczne mury obronne ze słynną basztą Długi Herman, zamek Tompea (siedziba rządu i parlamentu), prawosławny sobór Aleksandra Newskiego, katedra luterańska, Dom Rycerzy, zakwaterowanie w hotelu, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, dla chętnych przeprawa promowa do Helsinek - czas wolny na Targu Rybnym, jednym z ważniejszych placów handlowych Helsinek, sobór Uspienski, dom kupca Sederholma (najstarszy murowany budynek w mieście z 1757 r.), Kościół w Skale, Plac Senacki z luterańską katedrą św. Mikołaja, główny budynek Uniwersytetu Helsińskiego, Biblioteka Uniwersytecka, obiadokolacja, powrót do Tallina, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, ciąg dalszy zwiedzania Tallina - Dolne Miasto: ratusz, Apteka Magistracka, główny deptak miasta - Wielka Gildia Kupiecka, Dom Bractwa Czarnogłowych (elitarne stowarzyszenie nieżonatych, bogatych kupców), kościół św. Olafa (najpiękniejsza świątynia w mieście), zespół średniowiecznych kamieniczek Trzy Siostry, baszta Gruba Małgorzata, przejazd na Kadriorg (park francuski z lat 1714-1718): barokowy pałac (najwspanialszy zabytek architektury barokowej w krajach nadbałtyckich, obecnie siedziba prezydenta), amfiteatr, centrum olimpijskie z portem jachtowym, przejazd w kierunku Rundale (Łotwa), obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do miejscowości Rundale, zwiedzanie pałacu, najwspanialszego zabytku architektury barokowej na Łotwie, dawnej letniej rezydencji rodziny Bironów, przejazd przez Litwę. Krótki postój w Kownie - spacer po mieście: Starówka, Ratusz Miejski, Archikatedra, kolegium jezuickie w którym nauczał Adam Mickiewicz, Aleja Wolności, dom Perkuna, czas wolny na posiłek we własnym zakresie. Przejazd w kierunku kraju, zakończenie imprezy w godzinach nocnych.

Cena nie obejmuje zestawów słuchawkowych, biletów wstępu do zwiedzanych obiektów i przewodnika lokalnego - ok. 65 euro.


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

MAROKO - WROTA AFRYKI

WYCIECZKA OBJAZDOWA

CENA: TERMIN:

Maroko to najbezpieczniejszy kraj afrykański, zaliczany do jednego z tzw. Państw Maghrebu, przyciąga turystów pięknymi plażami, ciekawymi zabytkami, czy egzotycznymi targowiskami. Agadir to przyjazny kurort nad Atlantykiem, z wieloma hotelami, restauracjami z różnorodną kuchnią, szeroką plażą, a zarazem dobrą bazą na wypady w głąb kraju.

Świadczenia:
 • przelot samolotem (bagaż 20 kg na 2 osoby);
 • 7 noclegów (w tym 1 w namiotach na pustyni);
 • 7 śniadań, 7 obiadokolacji;
 • transfer lotnisko-hotel, hotel-lotnisko;
 • opieka polskojęzycznego przewodnika;
 • opieka lokalnego przewodnika;
 • bilety wstępu w Marakeszu;
 • bilet wstępu do studia filmowego;
 • przejazd samochodami 4x4 na pustyni;
 • ognisko z animacjami;
 • ubezpieczenie
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Spotkanie na lotnisku w Krakowie ok. godz. 16.30, odprawa, przelot do Agadiru, transfer do hotelu, zakwaterowanie, późna obiadokolacja, spotkanie z polskojęzycznym rezydentem, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd drogą między górami Atlasu do Marakeszu. Na miejscu spacer uliczkami mediny (starego miasta), wizyta w dzielnicy żydowskiej Mellah. wizyta pod meczetem księgarzy Kotubija oraz pod bramą wjazdową do starego misata Bab Agnau. Zwiedzanie jednego z pałaców (w zależności od dostępności od dostępności różne pałace w różne dni są zamknięte), odwiedzimy również słynne ogrody YSI. Zakwaterowanie w nowej części miasta, czas na odpoczynek, obiadokolacja. Wyjazd na najsłynniejszy plac w Afryce Jemaa el Fna. Miejsce wpisane na listę UNESCO, gdzie życie zaczyna się dopiero po zachodzie słońca. Powrót do hotelu.

III DZIEŃ
Śniadanie. Opuszczamy Marakesz i najsłynniejszą przełęczą Maroka Tizi'n Tichka z najwyższym punktem 2260 m n.p.m. udamy się do XVI-wiecznej osady Ait Ben Haddou. Tutaj powstały między innymi takie mega produkcje jak "Gladiator". Następnie przejazd do miasta filmowego Quarzazat. Wizyta w studiu filmowym oraz zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja.

IV DZIEŃ
Śniadanie. Opuszczamy miasto i jedziemy drogą nazywaną 1001 kazb z widokiem na największą na świecie oazę palmową Valley Draa (ponad 3 mln palm daktylowych), wizyta w mieście Agdyz słynącym ze sprzedaży daktyli. Dalej udajemy się w kierunku Zagory, miasta nazywanego brama Sahary, jest to ostatnie duże miasto przed pustynią. Odwiedzimy również Tamgroute, osadę potomków ostatnich niewolników w Maroku, potem oddalając się od cywilizacji zmierzamy w kierunku pustyni. W wiosce Mahamid przesiadamy się do aut 4x4, które po piaskach dowiozą nas do obozowiska. Dla chętnych przejażdżka na wielbłądach (płatne 10 euro), spacer na wydmy na zachód słońca. Nocleg w namiotach 3-4 osobowych, obiadokolacja, animacja przy ognisku.

V DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do miasta słynącego z produkcji dywanów Taznakht, następnie przejazd do mista, w którym uprawiany jest szafran, Taliouine. Po drodze towarzyszyć nam będą góry i księżycowe krajobrazy. Następnie udamy się do Agadiru. Zakwaterowanie w hotelu, kolacja, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, korzystanie z basenu, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych możliwość skorzystania z atrakcji bądź wycieczek fakultatywnych, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, korzystanie z basenu, obiadokolacja, nocleg. Dla chętnych możliwość skorzystania z atrakcji bądź wycieczek fakultatywnych. Obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie, transfer na lotnisko ok. godz. 9.00, przelot samolotem do Krakowa o godz. 11.40, planowany przylot o godz. 18.50, zakończenie imprezy.

Uwaga: napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne, cena obowiązuje przy koszcie samolotu do 1.200 zł

Propozycja wycieczki po Agadirze w czasie wolnym

Agadir - wycieczka po mieście, w którym odwiedzimy Croco Park - miejsce z ponad 340 krokodylami, przepiękną roślinnością z całego świata, luzem chodzącymi iguanami po parku kaktusów, zajrzymy do małpek i węży. Następnie przejedziemy przez miasto w regionach nie turystycznych, aby dotrzeć do Danialandu, tutaj czeka nas przejażdżka kolejką na najbardziej rozpoznawalny punkt miasta Agadir Oufella, ruiny kasby z której rozpościera się widok na panoramę miasta, następnie odwiedzimy Souk el Had, lokalny marokański bazar, powrót do hotelu - koszt 40 euro

lub

Hammam i masaż - to marokański zabieg trwający ok 2 h. Najpierw 1 godz. hammamu, gdzie zadbają o zdrowy wygląd skóry, a następnie 1 godzina masażu relaksyjnego. Cena zawiera wszystkie produkty, jednorazową bieliznę, transport z i do hotelu - koszt 40 euro


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

HISZPANIA

PERŁY ANDALUZJI

CENA: TERMIN:

Andaluzja - największy hiszpański region, kojarzący się z flamenco, gajami oliwnymi oraz pomarańczy, słońcem, fiestą i najstarszą na świecie areną walki byków.

Świadczenia:
 • przelot samolotem: Kraków-Malaga, Malaga-Kraków (bagaż rejestrowany 20 kg/2 os. lub 10 kg/1 os.);
 • 7 noclegów;
 • 7 śniadań (bufet), 7 obiadokolacji z wodą i winem (bufet);
 • transfer lotnisko-hotel, hotel-lotnisko;
 • przejazdy klimatyzowanym autokarem na terenie Hiszpanii;
 • opłata na TFG i TFP;
 • ubezpieczenie.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Spotkanie na lotnisku w Krakowie ok. godz. 4.30, odprawa, przelot do Malagi, planowany przylot ok. godz. 10.20, przejazd do centrum Malagi – miejsca narodzin Pabla Picassa, spacer po mieście z lokalnym przewodnikiem, następnie przejazd do miejscowości Mijas, spacer po jednym z najchętniej odwiedzanych śnieżnobiałych miasteczek na południu Hiszpanii, z przecudnymi widokami na wybrzeże. Następnie przejazd do hotelu do miejscowości Benalmadena, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie 7.30-9.30, przejazd do Granady - najczęściej odwiedzanego miasta w Hiszpanii, znanego z najsłynniejszego zabytku architektury i kultury islamskiej w Europie - Alhambry, następnie arabska dzielnica Albacin - wpisana na światową listę dziedzictwa UNESCO, średniowieczne stare miasto, czas wolny. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie 7.30-9.30, przejazd do Sewilli - stolicy Andaluzji, z największą w Hiszpanii zabytkową starówką (m.in.: Plac Hiszpański, gotycka katedra, Santa Cruz – turystyczne centrum miasta), czas wolny. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie 7.30-9.30, przejazd do Kordoby - miasta trzech kultur, wpisanego na listę światowego dziedzictwa UNESCO z najważniejszym zabytkiem – meczetem Mezquita (zwiedzanie m.in.: Most Rzymski, Mezquita, żydowska dzielnica - Juderia, Synagoga), czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie 7.30-9.30, przejazd do Gibraltaru - zamorskiego terytorium Wielkiej Brytanii o powierzchni zaledwie 6 km kw., zwiedzanie m.in.: wiktoriańska ulica Main Street, rezerwat przyrody Upper Rock Nature Reserve, po którym wolno biegają makaki i gdzie znajduje się pomnik W. Sikorskiego, Point Europa, jaskinia św. Michała. Ciekawostką jest wjazd na terytorium Gibraltaru przez czynny pas startowy lotniska, czas wolny, następnie przejazd do Marbelli, krótki spacer po miejscowości, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie 7.30-9.30, przejazd do Caminito del Rey (Ścieżka Króla) - 3-kilometrowa trasa po drewnianych pomostach wzdłuż ścian wapiennego kanionu rzeki Guadalhorce, następnie przejazd do Rondy – jednego z najpiękniejszych małych miasteczek w Andaluzji, gdzie znajduje się najstarsza na świecie arena walki byków - Plaza de Toros, następnie Posada de las Animas XVI-wieczna gospoda, w której nocował niegdyś Miquel Cervantes, Casa de Mondragon, Casa del Rey Moro, Casas colgadas - kamienice po obu stronach wąwozu El Tajo, Nowy Most. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie 7.30-10.00, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja 19.30-22.00, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie, transfer na lotnisko w Maladze ok. godz. 8.30, przelot samolotem do Krakowa o godz. 10.55, planowany przylot o godz. 14.30, zakończenie imprezy.

Cena nie zawiera: opłat za przewodników lokalnych oraz biletów wstępu (170 euro) + 30 zł (koszt ubezpieczenia biletu lotniczego z tyt. rezygnacji)
- Malaga - przewodnik lokalny;
- Granada - przewodnicy lokalni w Alhambrze + Centrum, bilet wstępu do Alhambry;
- Sewilla - przewodnicy lokalni + bilet wstępu do Katedry;
- Kordoba - przewodnicy lokalni + wejście do Mezquity;
- Gibraltar - minibus + wejście do jaskini św. Michała, Point Europa i pomnik W. Sikorskiego;
- Ścieżka Króla - bilet wstępu;
- Ronda - przewodnik lokalny, arena walki z bykami.


Cena skalkulowana przy koszcie samolotu 1.400 zł


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

ZACHEŁMIE

HOTEL “CHOJNIK” ***

CENA: TERMIN:

Świadczenia:
 • przejazd autokarem;
 • 2 noclegi w hotelu “Chojnik” w Zachełmiu;
 • 2 śniadania;
 • obiad;
 • 2 obiadokolacje, w tym 1 grillowa i 1 w formie bankietu z dj-em;
 • opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny i Pomocowy.
PROPONOWANY PROGRAM

I DZIEŃ
Wyjazd ok. 8.00, przejazd do Lubomierza - jednego z najmniejszych i najstarszych miast woj. dolnośląskiego, krótki spacer do Rynku - zwiedzanie Muzeum Kargula i Pawlaka. Przejazd do hotelu “Chojnik”, zakwaterowanie, obiad, czas wolny, ok. 18.00 kolacja bankietowa z dj-em, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie ok. 8.30-9.30, ok. godz. 10.00, przejazd do Karpacza - zwiedzanie drewnianego kościółka Wang z przełomu XII-XIII w., zapora na rzece Łomnicy, przejście na ulicę Strażacką, gdzie znajduje się punkt anomalii grawitacyjnej (np. butelki toczą się w górę), powrót do hotelu, godz. 19.00 kolacja grillowa przy muzyce, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie 8.30-9.30, ok. godz. 10.30 wykwaterowanie z hotelu, przejazd do Świdnicy – zwiedzanie Kościoła Pokoju – największej drewnianej, barokowej świątyni w Europie, czas wolny na świdnickim Rynku. Powrót i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena nie zawiera biletów wstępu do obiektów:
- Muzeum Kargula i Pawlaka - 15 zł,
- Kościół Wang - ok. 12 z,
- Kościół Pokoju - 12 zł.


p. Maciek tel. 537 444 242


www.zyskbp.pl

BERLIN, POCZDAM

CENA: TERMIN:

Berlin - podzielony po II wojnie światowej na Wschodni i Zachodni, następnie oddzielony murem, co jednak nie odebrało mu znaczącej roli handlowej i kulturalnej metropolii. Po zjednoczeniu Niemiec ponownie uznany za stolicę.

Poczdam - miasto wpisane na Światową Listę Dziedzictwa Kultury UNESCO, choć nie jest częścią Berlina, stanowi naturalne uzupełnienie stolicy Niemiec, płynnie łącząc się z jej zachodnimi przedmieściami.

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, video, barek);
 • 2 noclegi w hotelu po stronie polskiej;
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje;
 • opieka pilota;
 • ubezpieczenie NNW i KL.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd godz. 5.00, przejazd w kierunku przejścia granicznego, przyjazd do Berlina - zwiedzanie: Reichstag, Brama Brandenburska, spacer Unter den Linden, przejście na Wyspę Muzeów, Berliner Dom, Wieża Telewizyjna, Alexanderplatz, Checkpoint Charlie (muzeum Muru Berlińskiego),przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie ok. godz. 8.00.8.30, przejazd do Berlina - zwiedzanie: Charlottenburg - barokowy pałac zbudowany przez Fryderyka I, Dworzec ZOO, spacer po słynnym bulwarze handlowym Kudamm, pomnik Holocaustu, plac Poczdamski, czas wolny. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Poczdamu – zwiedzanie pałacu Sanssouci, słynnego ustronia Fryderyka Wielkiego, przejazd przez rosyjską dzielnicę Aleksandrowkę (wojskowe osiedle domków w stylu rosyjskim), pałac Cecilienhof – miejsce Konferencji Poczdamskiej, przejazd do centrum miasta: Dzielnica Holenderska (najstarsza poczdamska dzielnica), kościół św. Mikołaja, Brama Brandenburska, powrót i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

WSTĘPY we własnym zakresie:
- Berliner Dom (katedra) – ok. 8 EUR,
- Pałac Sanssousci – ok. 16 EUR,
- Cecilienhof – ok. 10 EUR,
- Dodatkowo 8 EUR – zestawy słuchawkowe i przewodnik lokalny.


tel. 728 087 025
728 086 854

www.zyskbp.pl

PRAGA magiczna

CENA: 790 zł TERMIN: 2023 r.

Praga – zwana magiczną od czasów cesarza Rudolfa i jego sławnej Złotej Uliczki. Malowniczo położona na wzgórzach nad Wełtawą zwana Paryżem Europy Wschodniej. Składa się z 5 historycznych dzielnic: Hradczany, Mala Strana, Stare Miasto, Nowe Miasto, Josefov. Miasto przetrwało obie wojny światowe bez uszczerbku. W Pradze znajduje się jeden z najsławniejszych historycznych mostów - Most Karola oraz najstarszy Uniwersytet w Europie. Od 1993 r. po rozpadzie Czechosłowacji, stała się stolicą Republiki Czeskiej.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem, (klimatyzacja, WC, barek, video)
 • 2 noclegi w hotelu w Pradze,
 • 2 śniadania, 2 obiadokolacje,
 • opieka pilota, przewodnika,
 • ubezpieczenie NNW i KL.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd godz. 6.00, przejazd w kierunku przejścia granicznego, przyjazd do Pragi, zwiedzanie: Stare Miasto: Rynek Starego Miasta, Ratusz, Orloj, pomnik Jana Husa, Pałac Goltz – Kinskich, ulica Karlova i Most Karola, rejs po Wełtawie, przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Pragi - Hradczany i Mala Strana: Praski Zamek (Katedra św. Wita, Katedra św. Wacława, Bazylika św. Jerzego, Złota Uliczka, Kaplica św. Krzyża, ruiny Kościoła NMP), następnie Ogrody Królewskie, Schody Królewskie, Loreta, Pałac Czernichów, Kościół św. Mikołaja, Kampa, Klasztor na Strhovie, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, Pragi - Josefov: Ratusz Żydowski, synagogi, Cmentarz Żydowski, pomnik Franza Kafki, Nowe Miasto: Plac Wacława, czas wolny, wyjazd do kraju, powrót i zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

WSTĘPY we własnym zakresie (nie są obowiązkowe):
- Rejs statkiem po Wełtawie - ok. 250 CZK,
- Praski Zamek – ok. 350 CZK.


tel. 728 087 025
728 086 854

www.zyskbp.pl

Wiedeń

CENA: 840 zł TERMIN: 2023 r.

Wiedeń - niegdyś stolica potężnego imperium austro–węgierskiego, dziś najmniejszy w państwie land. Położony nad brzegiem Dunaju przez całe stulecia był miejscem spotkań Wschodu z Zachodem. Miasto wspaniałych cesarskich pałaców, oszałamiającej architektury, jak również kawiarni pełnych przepysznych ciastek z najsłynniejszym tortem - Sachera i kawą po wiedeńsku.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem, (wc, barek, klimatyzacja)
 • 2 noclegi w Czechach, 2 śniadania (bufet), 2 obiadokolacje,
 • zabawa przy muzyce z DJ wraz z zimnymi płytami, napojami i piwem,
 • opieka pilota, przewodnika,
 • ubezpieczenie NNW i KL,
 • opłata na gwarancyjny fundusz ubezpieczeniowy.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 6.00, przejazd do Wiednia – wjazd na Kahlenberg (miejsce odsieczy wiedeńskiej – oglądanie panoramy miasta), następnie przejazd staromiejską obwodnicą zwaną „Ringiem” - zobaczymy m.in.: budynki Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Przyrodniczego, Parlamentu, Ratusza, Teatru Zamkowego, postój w centrum miasta, czas wolny na posiłek we własnym zakresie, następnie przejazd do Schonbrunn – dawnej, letniej rezydencji Habsburgów, spacer po ogrodach, m.in.: palmiarnia, ogród różany, glorietta, następnie przejazd na miejsce zakwaterowania w Czechach, obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do centrum do Wiednia - zwiedzanie miasta: Hofburg - zwiedzanie apartamentów cesarskich, Dom Figara (dom, w którym mieszkał Mozart), ulica Graben z dominującą sylwetką Kolumny Morowej, Katedra św. Stefana, czas wolny, następnie przejazd do III dzielnicy z ciekawą architektonicznie zabudową Hundertwassera, powrót na obiadokolację połączoną z imprezą (bogata zimna płyta, sok, DJ, wódka we własnym zakresie), nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do Ołomuńca, krótki spacer po starym mieście, zobaczymy m.in.: 2 symbole Ołomuńca: kolumna Trójcy Przenajświętszej, wpisanej w 2000 r. na listę światowego dziedzictwa UNESCO oraz gotycki ratusz z socrealistycznym wariantem zegara słonecznego, czas wolny, następnie przejazd do Polski, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena nie zawiera - biletów wstępu: Hofburg – ok. 18 eur; - słuchawek – 3 eur.
Cena kalkulowana jest przy 40 os. płatnych


tel. 728 087 025
728 086 854

www.zyskbp.pl

POLSKIE MORZE - POBIEROWO

"VILLA REZA"

OKTOBERFEST W POBIEROWSKIM STYLU

CENA: 690 zł TERMIN: 2023 r.

Świadczenia:
 • Przejazd autokarem,
 • 3 noclegi w Villi Reza w Pobierowie,
 • 3 śniadania, 2 obiadokolacje
 • jedna obiadokolacja w formie Oktoberfestu (m.in.: golonka, żeberka, zasmażana kapusta, swojskie wyroby, zimne płyty, napoje), połączona z imprezą muzyczno-taneczną, degustacja rybna,
 • bufet z przekąskami,
 • degustacja nalewek,
 • 2 wycieczki,
 • przewodnik po Kamieniu Pomorskim,
 • przewodnik po Szczecinie,
 • opłata za koncert organowy w Kamieniu Pomorskim

Dlaczego Pobierowo?

Pobierowo to popularna miejscowość letniskowa w województwie zachodniopomorskim, leżąca w połowie odległości pomiędzy Międzyzdrojami i Kołobrzegiem, wśród nadmorskiego lasu sosnowo-świerkowego. Jest najbardziej na zachód wysuniętą miejscowością Wybrzeża Rewalskiego. Pobierowo posiada rozległą, piaszczystą plażę, która zachęca do słonecznych i morskich kąpieli, a także spacerów na powietrzu nasyconym związkami jodu i magnezu. Na plaży w Pobierowie nie ma molo, co ma wpływ na to, że woda jest spokojniejsza, a fale słabsze. Dlatego to świetne kąpielisko morskie. Niewątpliwym atutem miejscowości jest jej doskonałe położenie tuż nad morzem. Przez całą długość miejscowości mamy 5 wygodnych zejść na plażę. Z tarasu widokowego umiejscowionego na nadmorskiej wydmie, możemy cały dzień podziwiać z ławeczek widok zmieniającego kolor morza. To idealne miejsce dla osób pragnących spędzić czas nad morzem, ale stroniących od zgiełku największych nadmorskich kurortów jak Sopot, Gdynia i Gdańsk. Tu jest po prostu spokojniej. Większość atrakcji Pobierowa skupia się przy ulicy Grunwaldzkiej, gdzie zjemy obiad, kupimy pamiątki, a także obejrzymy słynny Magiczny Domek, gdzie nie istnieje grawitacja - stoi na dachu, a wszystkie jego sprzęty stoją na suficie Urok tej miejscowości przyciąga co roku tysiące turystów.

Obiekt “Villa Reza” usytuowany jest w zacisznej okolicy w Pobierowie, 500 metrów od morza. Z hotelu można spokojnie w 9 minut dojść do najbliższej plaży. Wszystkie pokoje odznaczają się klasycznym wystrojem utrzymanym w ciepłej kolorystyce. Każdy z nich dysponuje balkonem, łazienką z prysznicem, telewizorem z dostępem do kanałów satelitarnych, lodówką oraz czajnikiem elektrycznym. Obiekt zapewnia także sprzęt plażowy. W hotelu jest taras na dachu, spokojna wspólna strefa wypoczynkowa. W wolnej chwili można odprężyć się na tarasie słonecznym na dachu, bądź w ogrodzie. Zaplecze obiektu obejmuje ponadto plac zabaw, pokój zabaw oraz czynny w sezonie basen z podgrzewaną wodą. Na miejscu działa restauracja, w której serwowane są śniadania w formie bufetu oraz inne posiłki. Lokal ten specjalizuje się w daniach kuchni polskiej.

PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd ok. godz. 7 rano, przejazd do Szczecina, zwiedzanie miasta z przewodnikiem: Wały Chrobrego, następnie Akademia Morska, Gmach Muzeum i Urząd Wojewódzki, następnie wzdłuż Odry - Baszta Siedmiu Płaszczy - pozostałość dawnych murów obronnych i perełka Szczecina - odnowiony Zamek Książąt Pomorskich. Z zamku spacer na Rynek Sienny z zrekonstruowanymi kamienicami, gotyckim Ratuszem Staromiejskim i kościołem pofranciszkańskim św. Jana Ewangelisty wybudowanym w XIV w., w którym znajdują się cenne polichromie z XV i XVI wieku. Następnie katedra św. Jakuba i najstarsza świątynia Szczecina, kościół św. Piotra i Pawła oraz kontrowersyjny gmach Filharmonii Szczecińskiej. Po zwiedzaniu około godziny 16:00 przyjazd do Pobierowa, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja z degustacją nalewek, nocleg.

II DZIEŃ
Śniadanie w godzinach 8:30 - 9:30, ok. godz. 10:00, wyjazd do Kamienia Pomorskiego - zwiedzanie z przewodnikiem (romańsko-gotycka konkatedra św. Jana Chrzciciela z koncertem organowym, następnie zobaczymy XIV-wieczny gotycki ratusz i basztę Wolińską, przejdziemy wzdłuż zabytkowych murów obronnych, czas wolny w marinie kamieńskiej, powrót do hotelu ok. godz. 14.30 bufet z przekąskami i napojami, czas wolny, ok. godz. 19.00 Oktoberfest w pobierowskim stylu, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, ok. godz. 10.30 przejazd do Międzyzdrojów, spacer po miejscowości - park zdrojowy, Aleja Gwiazd, molo, czas wolny, powrót do hotelu, ok. godziny 17:00 obiadokolacja, o 20:00 poczęstunek w formie degustacji ryb, nocleg.

IV DZIEŃ
Śniadanie 8.30-10.00, wykwaterowanie z hotelu, wyjazd w drogę powrotną ok. godz. 11.00. Postój na posiłek we własnym zakresie, zakończenie imprezy w godzinach wieczornych.

Cena nie zawiera taksy klimatycznej - 7,50 zł

tel. 728 087 025
728 086 854

www.zyskbp.pl

HISZPANIA – COSTA BRAVA

LLORET DE MAR - DON JUAN RESORT****

ze zwiedzaniem Barcelony i Tossy de Mar

CENA: 3.340 zł/os. TERMIN: (maj, do 22 czerwca) 2023 r.

Hotel Don Juan Resort****- to kompleks hotelowy położony w centrum Lloret de Mar składającego się z trzech budynków. Hotel posiada 3 baseny zewnętrzne w tym basen ze statkiem pirackim wraz ze zjeżdżalniami oraz śródziemnomorski ogród. Na terenie hotelu znajduje się boisko sportowe oraz sala dyskotekowa.

Świadczenia:

 • transfer na lotnisko i z powrotem,
 • przelot samolotem z Krakowa do Girony i z powrotem,
 • transfer z lotniska w Gironie do hotelu i z powrotem,
 • 7 noclegów w hotelu Don Juan w Lloret de Mar****,
 • 7 śniadań, 7 obiadów, 7 obiadokolacji, napoje, wino,
 • wycieczka do Barcelony i Tossy de Mar z wizytą w winiarni i degustacją win,
 • baseny zewnętrzne i basen wewnętrzny w hotelu,
 • ubezpieczenie NNW i KL,
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.

PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wylot z Krakowa, przylot do Girony, transfer do hotelu Don Juan (ok. 40 km), obiadokolacja, nocleg.

II DZIEŃ - IX DZIEŃ
Wypoczynek, korzystanie z infrastruktury hotelu (baseny, animacje), śniadania i obiadokolacje. W wybranych dniach wycieczki: - do Barcelony: spacer śladami Gaudiego – bazylika Sagrada Familia – najsłynniejsza budowla Antoniego Gaudiego, reprezentacyjna aleja La - Rambla, wizyta na targu La Boqueria, Barri Gotic – najstarsza dzielnica miasta, Katedra, Plaça Reial, Plaça Jaume i Plaça del Pi, czas wolny, powrót do hotelu.

- rejs statkiem do Tossa de Mar - jednego z najpiękniejszych miasteczek na Costa Brava. Zwiedzanie pozostałości twierdzy średniowiecznej, pamiętającej pobyt Saracenów w tej części Hiszpanii. Spacer urokliwymi uliczkami miasteczka, czas wolny. Następnie przejazd do Lloret de Mar na degustację win w hiszpańskiej bodedze.

IV DZIEŃ
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu, obiad (lub lunch pakiet), przejazd na lotnisko w Gironie. Wylot do kraju.

Cena nie zawiera taksy klimatycznej w hotelu ok. 15 eur (os. pow. 16 lat) Cena kalkulowana przy koszcie samolotu ok. 1.250 zł z bagażem rejestrowanym 20 kg na dwie osoby

tel. 728 087 025
728 086 854

www.zyskbp.pl

BAŁKANY

SERBIA, CZARNOGÓRA, BOŚNIA I HERCEGOWINA

(Belgrad, Stary Bar, Kotor, Perast, Sarajewo)

CENA: 2.440 zł/os. TERMIN: 2023 r.

Świadczenia:
 • przejazd autokarem (klimatyzacja, WC, barek, video),
 • 9 noclegów w tym 7 noclegów w hotelu Adriana w Barze, 1 w Belgradzie, 1 w Sarajewie,
 • 9 śniadań, 9 obiadokolacji z wodą do posiłków,
 • basen z jacuzzi w hotelu Adriana w Barze,
 • lodówki w pokojach w hotelu Adriana,
 • klimatyzacja oraz wi-fi w hotelu Adriana,
 • opieka pilota, ubezpieczenie KL i NNW,
 • opłata na ubezpieczeniowy fundusz gwarancyjny.
PROPONOWANY PROGRAM POBYTU

I DZIEŃ
Wyjazd w godzinach wieczornych. Przejazd do serbskiej stolicy, Belgradu.

II DZIEŃ
Przyjazd do Belgradu, przejazd do jednej z największych cerkwi prawosławnych na świecie, cerkwi Św. Sawy, która może pomieścić nawet do 10.000 wiernych. Zbudowana w miejscu gdzie w XVI wieku Sinan Pasza spalił relikwie św. Sawy, który był i ciągle jest najbardziej szanowanym serbskim świętym, następnie Kalemegdan czyli twierdza, która położona jest przy ujściu Sawy do Dunaju. Przy Pomniku Zwycięstwa (nagi mężczyzna z mieczem i orłem) rozpościera się przepiękny widok na obie rzeki. Znajduje się tam również rozległy park będący idealnymmiejscem na odpoczynek. Najważniejsze zabytki tego miasta, skupione są wokół głównego deptaku przy ulicy Kneza Mihaila, gdzie w czasie wolnym warto napić się dobrej kawy lub skosztować serbskich przysmaków, przejazd do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

III DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Czarnogóry. Przyjazd do Baru w godzinach popołudniowych, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja, nocleg. Hotel Adriana*** - położony w wypoczynkowej dzielnicy Baru – Susanj (ok. 1 km od centrum Baru), w odległości 30 m od plaży, oferuje gościom pokoje 2 i 3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym z balkonem lub tarasem. W hotelu znajduje się restauracja, bar z tarasem, basen oraz jacuzzi z leżakami w cenie pobytu oraz bezpłatne wi-fi.

IV DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

V DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, po obiadokolacji wycieczka do Starego Baru. Stara część miasta to starożytne ruiny, w przeszłości centrum handlu, będące główną konkurencją dla Dubrovnika. Podobnie jak Dubrovnik, od XV wieku znajdowało się pod okupacją wenecką, nie tracąc jednak swej autonomii, a zyskując własną flagę, pieniądze i wojsko. Po panowaniu weneckim Stary Bar przeszedł w ręce Imperium Osmańskiego. Odzyskano go dopiero w XIX wieku, gdy w 1848 roku na Kongresie Berlińskim została ogłoszona niepodległość Czarnogóry. Ze względu na trzęsienie ziemi w 1979 i na wcześniejszą próbę wypędzenia Turków z miasta, poprzez bombardowanie, Stary Bar został zniszczony. Do dnia dzisiejszego jednak, zauważalne są wpływy kultur wielu państw, które to rządziły nim przez wieki. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

VI DZIEŃ
Śniadanie, przejazd nad malownicze jezioro Szkoderskie – największe jezioro na Bałkanach, rejs statkiem po jeziorze (2 godz.), w trakcie rejsu możliwość kąpieli, krótkiego spaceru do jednego z monastyrów. Powrót do hotelu, czas wolny, obiadokolacja, nocleg.

VII DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

VIII DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do miasta Kotor – wejście na statek i rozpoczęcie malowniczego rejsu po Boce Kotorskiej, gdzie będziemy mieli możliwość podziwiać bajkowy krajobraz czarnogórskiego wybrzeża. Zatoka składa się z czterech mniejszych zalewów: Tivatskiego, Risańskiego, Kotorskiego i Hercegnovskiego. Sama nazwa Boka pochodzi z włoskiego słowa bocca i oznacza usta. Przypłynięcie do Perastu. Jest to małe miasteczko portowe położone w gminie Kotor. Niegdyś znajdowała się tu znana Szkoła Morska. Wychowała wielu słynnych kapitanów i ceniona była w całej Europie. Jest to zdecydowanie jedno z najbardziej magicznych miejsc Boki Kotorskiej. Podpłynięcie do jedynej sztucznej wyspy na Adriatyku czyli Matki Boskiej Skalnej (Gospa od Škrpjela). Tu zwiedzimy malutki kościółek katolicki i muzeum. Wyspa i jej położenie są na tyle piękne, że wiele par decyduje się na ślub właśnie w tym romantycznym, magicznym miejscu. Krótki czas wolny, następnie Niebieska Jaskinia (Plava Špilja), która swoją nazwę, jak i sławę zawdzięcza przepięknej grze światła i koloru, które tworzą niewiarygodny lazurowy błękit i głębię niebieskiego koloru wody. Dla chętnych istnieje możliwość wpłynięcia do jaskini na pontonach i kąpieli w jej wnętrzu (dodatkowo 5 euro). Na zakończenie rejsu przepływamy obok miasta Herceg Novi - miasta kwiatów, miasta serbskiego pisarza Ivo Andrića, które zdecydowanie wyróżnia się swoją architekturą i roślinnością gdyż wpływa ona na jego typowy śródziemnomorski charakter. Zakończenie wycieczki w mieście Tivat, powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IX DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny, plażowanie, obiadokolacja, nocleg.

X DZIEŃ
Śniadanie, przejazd do Sarajewa. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

XI DZIEŃ
Śniadanie, zwiedzanie Sarajewa: Bascarsija – główny plac Starówki z licznymi straganami, kawiarenkami i restauracjami, studnia miejska, Bezistan – kryty bazar, ratusz, Inat Kuća - „Przekorny Domek”, meczet Gazi Husrev-Bega, Latinski Most, czas wolny. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

XII DZIEŃ
Przyjazd do kraju w godzinach porannych.

Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów, taksy klimatycznej, oraz lokalnego przewodnika - ok. 75 EUR,
Cena kalkulowana jest na min. 45 uczestników

Aktualnie brak większej ilości ofert